Nohikud naisi ei saa, eks?

Jaga sõpradega:
Share on facebook

Ja kui saavadki, siis ainult endasuguseid, eksole?

Tuhkagi. Ma olen nohik. Tüse ja prillidega, millel klaasid kui pudelipõhjad. Kuid alles eile lahkusin ööklubist naisega, kellesarnaseid ollakse harjunud moeajakirjadest nägema.

Kuidas see õnnestus? Väga lihtsalt – ma tean, kuidas naistele läheneda. Peagi tead ka Sina.

Tere tulemast Saamuel Soolo Lantimiskooli! Naiste rabamine on teadus, mitte sport. Ka kõige rinnakam supermodell on valmis Sinuga voodisse kargama, kui talle õigesti külje alla ujuda.

Unusta punnis musklid ja Märt Avandi lõust – nendega pole Sul midagi peale hakata. Sul on vaja teadmisi ning need leiad Sa justnimelt siit ehk minu blogist.

Kes ma selline olen, et end tohutu autoriteedina esitlen? Aus vastus: kõige tavalisem jobu, kes pikki aastaid ilusatest naistest ainult unistada võis. Nüüd on mul neid jalaga segada.

Ma olen lugenud pea kõiki lantimisõpikuid, mis ilmunud on. Ma olen läbi kamminud viimse kui foorumi, kus maailma tippelukunstnikud oma nippe jagavad. Ma olen kõiki trikke ja tehnikaid katsetanud ning tean, mis töötab ja mis mitte.

Sul on kaks võimalust. Üks on samad raamatud läbi töötada. Teine on kuulata inimest, kes seda juba teinud on. See inimene olen mina.

Kas oled valmis juba ülehomme hommikul Anu Saagimi voodis ärkama?

Jaga sõpradega:

Share on facebook

Telli lantimiskooli uusimad nipid otse oma postkasti!