Lantimiskool #8

Jaga sõpradega:
Share on facebook

Naiste lantimiseks on sadu nippe. Täna tutvustan Sulle kahte.

Nipp number 1: märka huvi indikaatoreid – 4. osa

Oled Sa kunagi Maroko turul kaupmeestega hinna üle tinginud? Märkad ilusat rahakotti, otsustad selle ära osta ning küsid hinda?

„Tuhat dirhamit,” lajatab kaupmees.
„Viissada,” teed vastupakkumise.


„Okei,” on ta ootamatult kiiresti nõus ning mõistad, et tegelikult saanuks rahakoti ilmselt viiekümnega kätte.

„Eeee, see tähendab viiskümmend,” püüad nüüd mõista anda, et ütlesid eelmist pakkumist tehes „kümmend” asemel kogemata „sada”. Vestlus toimub ju ikkagi võõrkeeles ning apsakad on lihtsad tulema.

Kaupmees keerab selja ning rohkem ei õnnestu Sul temaga jutule pääseda. Lõpuks maksad järgmisele kaupmehele täpselt samasuguse tengelpunga eest seitsesada ja kirud end nädala lõpuni maapõhja.

Tibidega on sama pull. Neid voodisse meelitades tegeled Sa sisuliselt kauplemisega. Kui Sul on neile midagi väärtuslikku – näiteks häid geene – pakkuda, on nad valmis läbirääkimisi pidama. Naine ei pruugi tingimata lapsi tahta, kuid alateadlikult valib ta sängipartnereid selle järgi, kui „hinnaliseks” ta nende seemet hindab. Kõlab nagu anatoomiatund ja mõnes mõttes ongi, sest naised teevad otsuseid instinktide abil, mille ajalugu on miljonite aastate ning terve inimkonna evolutsiooni pikkune.

Kui Sa mõjud nagu mees, kelle lapsed hakkavad tulevikus roppu raha teenima, annab naine oma huvist kiiresti märku. Paraku teeb ta seda veidi peenemalt kui kamandades: „Noh, mis sa passid, võta püksid jalast.” Ta saadab välja signaali(d), mida kutsutakse huviindikaatori(te)ks.

Huviindikaator on tegevus või ilme, mille esinemine annab kinnitust, et naine on Sinust seksuaalselt huvitatud. Sinu töö on need indikaatorid ära tunda ja vastavalt tegutseda.

Laias laastus tuntakse kahtekümmet huviindikaatorit, kuigi erinevates variatsioonides on neid rohkemgi. Kümnest olen juba kirjutanud, täna vaatleme järgmist viit.

Ta loobib oma juukseid ja jälgib, kas Sa ikka vaatad.

Seda ei tee ju ükski naine, eks ole? Teeb küll ja kuidas veel! Mitte võib-olla nii agressiivselt nagu James Hetfield Metallica videotes, aga siiski. Kui beib oma lakka edasi-tagasi viskab ja samal ajal silmanurgast jälgib, kas Sa tema imekauneid juukseid ikka tähele paned, on ta valmis Sinuga päikeseloojangule vastu ratsutama. Aeg sadulasse hüpata ning tööle asuda!

Ta sätib end Sinu lähedusse seisma.

Arvad, et brünett ingel, kes juba kümnendat minutit Su selja taga oma kõhtu vastu baariletti hõõrub, niisama juhuslikult siia sattus? Arva uuesti! Ta on end spetsiaalselt Sinu lähedusse „unustanud” ega suuda aru saada, miks Sa temaga juba kliitoristimulaatoritest ei räägi. Või, noh, võib-olla mitte just nendest, aga ikkagi.

 Ta läheb möödudes Sulle kogemata vastu.

Kui Brigitte Bardot ööklubis (või trammis) oma tissid Sulle näkku surub ja seejärel naeratades vabandab, võid 100% kindel olla, et juhuslikku polnud tema „puudutuses” midagi. Oma rindu vastu Su nina pressides tunneb tšikk end täpselt sama hästi nagu Sina sellesse olukorda „tahtmatult” sattudes. Võta vabandus vastu ja viska mõni nali, näiteks „kui see on vabandust väärt, siis ainult sellistes hetkedes ma elada tahangi!”. Kui ta nüüd naerab, võid hakata endale mõttes kummimütsi otsa sikutama.

Ta ütleb midagi oma sõbrannale ja nad mõlemad hakkavad itsitama.

Tüüpiline olukord, mida kõik mehed valesti tõlgendavad: tantsupõranda teises otsas seisavad kaks pommi, mõlemad jõllitavad Sind, üks sosistab teisele midagi ja nad hakkavad naerma. Küllap ütles: „Grupipildi tegemisel antakse fotokas kindlasti sellele!” või „Siukest vaadates hakkad aru saama, miks mõned loomad oma lapsed ära söövad.”

Ei öelnud. Sa meeldid neile ja nali käis pigem sel teemal, kumb Sinuga täna õhtul horisontaalset tangot tipib. Mine palu emb-kumb tantsule ning alusta vertikaalsest jalakeerutamisest.

Ta küsib suitsule tuld või üritab muul suvalisel moel vestlust alustada.

Suitsetamine on moest nii väljas, et kui suvaline kaunitar sigaretile tuld tuleb paluma, tahab ta tegelikult tuld kuhugi mujale. Ta pole seda Sulle veel valmis tunnistama, ent kui Sa oma kaardid õigesti välja mängid, saab Su magamistoast täna öösel tõeline diskoteek!

Nipp number 2: pese ennast 3–1 toodetega

Nagu ma juba mainisin, otsustab naine Sinuga seksimise üle instinktiivselt. Sa võid pealtnäha korraliku kompvekina mõjuda, kuid iga beib teab, et raamatut ei tohi kaane järgi hinnata. Überkallis ülikond on tühi investeering, kui Sa selle endale eelnevalt duši all käimata selga tirid.

Higihais ei meeldi kellelgi.

Ole inimene ja küüri end enne väljaminekut puhtaks! Kasuta 3–1 seeria kraami: ma olen katsetanud absoluutselt kõiki Eestis müüdavaid hooldusvahendeid ning parima tulemuse (ehk kõige rohkem naisi) olen alati 3–1 tootega saanud.

Jaga sõpradega:

Share on facebook

Telli lantimiskooli uusimad nipid otse oma postkasti!