Lantimiskool #7

Jaga sõpradega:
Share on facebook

Naiste lantimiseks on sadu nippe. Täna tutvustan Sulle kahte.

Nipp number 1: märka huvi indikaatoreid – 2. osa

Nipp number 1: märka huvi indikaatoreid

Kui tibi Sind ei taha, pole mõtet talle kokteile ostes aega ja raha raisata. Kümnenda dringi järel on ta muidugi juba nii täis, et laseb end kas või Juri Ustimenkol ära rääkida, aga vaevalt Sa nii madalalt lennata tahad. Õnneks on naisi ootamatult kerge lugeda: nad annavad pidevalt kõikvõimalikke signaale, millest olulisimad on niinimetatud huviindikaatorid.

Huviindikaator on lihtsalt seletades tegevus või ilme, mille esinemine on selge märk naise huvist Sinu vastu. Laias laastus tuntakse kahtekümmet huviindikaatorit, kuigi erinevates variatsioonides on neid rohkemgi. Kümnest levinumast olen juba kirjutanud, täna on aeg eelviimased viis üle vaadata.

 

Ta ei räägi oma boyfriend ist. 

Ja kui räägibki, pole seegi maailma lõpp. Naised kasutavad boyfriend ’i – eriti siis, kui neil seda tegelikult pole – omamoodi kilbina. Kui tibi oma poiss-sõbrast rääkima hakkab, üritab ta kramplikult mitte meeleheitlik välja näha. Kui ta oma jutus aga boyfriend ’i kordagi ei maini, tuleb seda selge signaalina käsitleda!

 

Kui Sa mainid, et Sulle meeldib mingit asja teha, ütleb ta kohe, et talle meeldib kah.

Kui suur on tõenäosus, et komistad Amigos vibu otsa, kellele meeldib laevamudeleid pudelisse toppida? Imeväike. Küll aga on mitmed naised valmis seda väitma, kui neile vestluse käigus teatad, et laevamudelid on Sinu hobi.

„Oi, minu hobi kah!” löövad nad käsi kokku. Kui see peaks juhtuma, oled võidumees. Seda indikaatorit võid teadlikult püüdma minna ja mõne hobi pelgalt tšiki proovilepanekuks välja mõelda. Jää siiski mõistlikuks – kui väidad, et Sulle meeldib ansambel Agoraphobic Nosebleedi muusika saatel surnud rotte lahata, jalutab beib minema. Ja kui ei jaluta, oled suures hädas!

 

Ta kontrollib pilguga, kuidas Sa tema jutule reageerid.

Ma sain juba kolmandas klassis aru, et tüdruk, kes katkematult vadrates kogu aeg silmanurgast mind piilus, otsis minu reaktsioonidest oma erakordsusele kinnitust. Toona ei saanud ma veel aru, kui tugev huviindikaator see on. Praegu lendan ma aga kohe peale, kui tibi oma sõbrannat taga rääkides jälgib, kas ma tema jutu peale ikka naeran.

 

Ta ütleb Sulle lahkudes, et peab nüüd ära minema.

Miks peaks ta seda tegema? Sest tahab Sinuga veel kokku saada! Kui ei tahaks, jalutaks ta niisama minema. Nüüd on õige aeg telefoninumbreid vahetada. Ja kui ta homme Su kõne vastu võtab, on tagumine aeg voodisse uued linad panna.

 

Kui mainid, et pead nüüd ära minema, küsib tema: Kuhu?

Mis see tema asi on, eks ole? Kui ta just Sinuga kaasa ei taha tulla. No just – tahabki. Kutsu ta endaga ühes. Ja ära jumala pärast oma šansse üle hinda. Kui Sa tema „kuhu sa lähed?” küsimusele „oma magamistuppa, koos sinuga” vastad, on mäng läbi. Eriti muidugi siis, kui teie vestlust peaks keegi kolmas pealt kuulma. Ütle, et tead siinsamas lähedal üht mõnusat baari ja mõtlesid seal ühe dringi teha. Game on, kui ta nõustub kaasa tulema.

Kui kas või üks ülaltoodud asjadest (või ülejäänud huviindikaatoritest) juhtub, on tšikk Sinust huvitatud. Nüüd võid julgelt järgmist manöövrit plaanima hakata. Kindluse mõttes soovitan vähemalt kolm indikaatorit ära oodata, enne kui lubrikandipudeli taskust välja tirid ning tibi ees sellega vehkima hakkad. Kui Sa aga esimese paari minuti jooksul ühtki huviindikaatorit ei näe, pane libesti rahulikult taskusse tagasi ning liigu järgmise sihtmärgi suunas.

Nipp number 2: pese ennast 31 toodetega 

Kolme või enama huviindikaatori ilmnemine on sündmusterohke öö vältimatu eeldus. Paraku oled Sa võimeline oma tihid väga lihtsalt kaotama. Piisab Sul üks oluline tingimus täitmata jätta ning virsikukujulise tagumikuga beib, kes oli veel hetk tagasi valmis Sulle kaela hüppama, tuhatnelja minema plagab. Mis tingimus? Küürimise tingimus, vaat mis.

Sa ei kujuta ette, kui paljud mehed otse vabrikust ööklubisse marsivad. Mul pole midagi tehasetöö vastu, otse vastupidi – mu enda vanaisa pani omal ajal Dvigatelis topeltvahetusi –, aga elementaarseid hügieeninõudeid tuleb ometi järgida! Kui Sa oma tavotised kämblad tibile särgi alla topid, saab kõik läbi kiiremini, kui Sa jõuad „vau, millised pallid!” hüüatada. Pese end enne jahileminekut puhtaks!

Kasuta 3–1 seeria kraami: ma olen katsetanud absoluutselt kõiki Eestis müüdavaid hooldusvahendeid ning parima tulemuse (ehk kõige rohkem naisi) olen alati 3–1 tootega saanud.

Jaga sõpradega:

Share on facebook

Telli lantimiskooli uusimad nipid otse oma postkasti!