Lantimiskool #6

Jaga sõpradega:
Share on facebook

Naiste lantimiseks on sadu nippe. Täna tutvustan Sulle kahte.

Nipp number 1: märka huvi indikaatoreid – 2. osa

Ega naiste voodisse meelitamist niisama lantimiseks kutsuta. Tšikkide püüdmine ei erine kalastamisest kuigi palju ning kui tahad oma banaani Miss Universumi puuviljakorvi toppida, tuleb Sul mitmeid kalurite tarkusi kasutada.

Esimene on muidugi see, et kala tasub püüda ainult seal, kus on lootust kala saada. Porilombi ääres pole pointi spinninguga võimelda ning kubeme kiheledes tuleb sammud seada ööklubisse, mitte sanitaartehnika kauplusesse.

Teine oluline kalameeste tarkus on aga see, et kala näkkab ainult siis, kui ta sööda vastu huvi tunneb. Sa võid tundide viisi haugi nina all tainakuuli leotada, röövkala tahab aga helkivat lanti.
Ning vastupidi – linask ei tee teist nägugi, kui abitut särjepoega möödumas näeb, kohupiima peale läheb aga täiega pöördesse.

Naistega on sama lugu. Sul on ussikest ainult sellise ees mõtet vibutada, kes Sinu vastu huvi tunneb. Vastasel juhul raiskad lihtsalt aega. Seda enam, et naiste huvi kindlakstegemine on lihtne – tuleb vaid huvi indikaatoreid otsida!

Mis imeasjad need on? Kirjutasin huvi indikaatoritest juba mõne aja eest, aga kordamine on tarkuse ema: huvi indikaator on tegevus või ilme, mille esinemine on selge märk naise huvist Sinu vastu. Naine saadab tahtmatult signaale ja Sinu ülesanne on neist aru saada.
Laias laastus tuntakse kahtekümmet huvi indikaatorit, kuigi erinevates variatsioonides on neid rohkemgi. Viiest levinumast kirjutasin hiljuti, täna vaatleme järgmist viit.


Ta küsib Su nime ja vanust.

Kui mõni iludus Su nime küsib, võid enam-vähem kindel olla, et ta tahab seda magamistoa lae suunas kiljuda. Kui Su nimi just Rögabert või Dildomar ei ole, võid end talle rahulikult tutvustada. Kui ta Su vanuse vastu huvi tunneb, valeta end veidi vanemaks. Tšikid usaldavad oma harfi pigem elukogenud mängija sõrmede alla, algajast hoiavad kõik eemale.

Ta ei nõustu Sinuga, kuid teeb seda naerdes.

Seda huvi indikaatorit on võimalik ise esile kutsuda: väida midagi pöörast, näiteks „Mihkel Raud on palju kihvtim mees kui Gerd Kanter”. Kui kaunitar Su seepeale kiiresti – ent naerdes – kukele saadab, oled kindlaks teinud kaks asja: esiteks on ta terve mõistusega ning teiseks valmis su ekleerist kreemi välja pigistama.

Ta istub Su kõrvale ning läheb oma jalaga Sinu oma vastu.


Ükski naine ei riiva Sind „kogemata”, see on alati kaalutletud tegevus. Püüa end siiski esialgu vaos hoida ning hoidu liiga agressiivsest reaktsioonist. Naerata meelitatult ning loo silmside! Kui ta sellele peaks kasvõi sekundi jooksul vastama, võid oma jala tema omade vahele libistada (end sealjuures siiski talitsedes!).

Ta mainib jutus Sinu tüdruksõpra, ise teadmata, kas Sul üldse on tüdruksõber.

Minuga juhtub seda pidevalt. „Kus su girlfriend siis on?” uurib küpsis, kui olen temaga esimesedlaused vahetanud. Selle huvi indikaatori eesmärk on lihtne, kuigi mitte ilmne. Esimese hooga võib jääda mulje, et tibi üritab kindlaks teha, kui turvaliselt ta end Sinu voodis võiks tunda. Tegelikult on Sinu tüdruksõbra mainimisel palju peenem eesmärk. Nimelt püüab tibi veenduda, et teised naised on Su heaks kiitnud. Ükski vibu ei karga Sinuga linade vahele, kui tal on kasvõi
õhkõrn kahtlus, et mõni naine on Su ära põlanud. Küsimusele „Kus su girlfriend on?” on ainult üks hea vastus: „Milline neist?”

Ta ütleb, et peab tualetti minema, ja tuleb pärast tagasi.

Reeglina kasutavad tibid kempsu minemise juttu selleks, et Sinust viisakalt lahti saada. Kuid mõnikord – uskumatu küll – on inglitel tõepoolest vaja „nina puuderdada”. Kui ta tualetti läheb ning sealt Sinu juurde naaseb, on seis enam kui lootusrikas!

Kui Sa kasvõi ühte huvi indikaatorit märkad, on tibi Sinust huvitatud. Kaks indikaatorit on parem kui üks, kolm veelgi kindlam. Kui Sa aga ühtegi ei registreeri, talita vilunud kalameeste kombel ja vaheta püügikohta!

Nipp number 2: pese ennast 3–1 toodetega

Huvi indikaator on alles esimene märk, et Sul läheb täna ilmselt õnneks. Paraku rikud kõik ära, kui kõige olulisema tegemata jätad! Ma korrutan seda iga blogipostituse lõpus, ent see on ka korrutamist väärt: naisi huvitavad ainult need mehed, kes endast ise lugu peavad.  Endast lugupidav mees peseb end enne välja minekut puhtaks!

Kasuta 3–1 seeria kraami: ma olen katsetanud absoluutselt kõiki Eestis müüdavaid
hooldusvahendeid ning parima tulemuse (ehk kõige rohkem naisi) olen alati 3–1 tootega saanud.

Jaga sõpradega:

Share on facebook

Telli lantimiskooli uusimad nipid otse oma postkasti!