Lantimiskool #5

Jaga sõpradega:
Share on facebook

Naiste lantimiseks on sadu nippe. Täna tutvustan Sulle kahte.

Nipp number 1: märka huvi indikaatoreid!

Sa ei topi ju keelt kõrva naisele, kes sinust ilmselgelt huvitatud pole? Milleks raisata aega vibule, kelle puhul on kohe algusest selge, et ta ei luba Sul oma nööri näppida?

Ometi näen sarnast olukorda iga päev: pöidlajämeduse kuldketi ning pügatud peaga jorss ujub ööklubis püssile ligi, ajab kaks minutit juttu, tirib preili tantsupõrandale ning kukub tema tagumikku mudima. Endal muretu nägu ees, justkui oleks tantsupartneri ahtri masseerimine liigutus, mida iga hästikasvatatud noormees liibuka ajal teeb.
Püss kostitab seepeale jorssi kõrvakiilu või – mis veel alandavam – solvanguga. Ning jalutab kannikaid demonstratiivselt hööritades minema, alakehaga sadistlikult märku andes, millest kõigest jorss ilma jäi.

Sellist korvisaamist on imelihtne vältida. Naise voodisse meelitamisel on tähtis mitmeid asju jälgida ning ühed olulisemad on huvi indikaatorid. Iga inimene, eriti aga naine, saadab ülejäänud maailmale pidevalt signaale, sellest ise alati arugi saamata. Huvi indikaator on tegevus või ilme, mille esinemine on selge märk naise huvist Sinu vastu.

Lantimisteadlased on huvi indikaatoreid mitu aastakümmet uurinud. Tänaseks on teada 20 märki, mille ilmnemisel tuleb Sul julgelt rind kummi ajada ning beibele täie hooga peale lennata. Huvi indikaatorid on meie – see tähendab lantimiskunstnike – pühakiri. Ilma huvi indikaatorita pole võimalik kedagi ära sebida, ükskõik kui rikas või sportlik Sa ka poleks.

Täna tutvustan Sulle esimest viit:

Ta jätkab ise vestlust, kui Sina oma jutus pausi teed.

See on kindel märk, et piff on Sinust huvitatud. Hoia esimesed kolm minutit vestluse initsiatiiv enda käes ning jää siis vait. Kui tšikk ise edasi räägib, on Sul lootust. Kui vahib vaikides mujale, lase parem jalga, hoiad aega (ja võimalik, et ka raha) kokku.

Ta naeratab.

Huvitaval kombel on naeratusel naiste meelest tohutu väärtus. Nad annavad selle ära alles siis, kui on sisimas otsustanud, et võiksid asjaolude sobides Sinuga Katit ja Jaani mängida. Kui tibi Sulle naeratab, on pool teed mindud. Eriti hea, kui ta mõne Su nalja peale naerab. Mõtle paar tükki välja ja katseta. Lisaks annab naljatamine tõhusa tööriista veendumaks, kas tibi Sulle endale kah ikka meeldib. Rusikasuurused tissid on toredad, selge see. Aga mis edasi, kui oled Indoneesia kaardi voodilinale ära joonistanud? Millest Sa temaga räägid, kui beib on rumalavõitu? Tee mõni peen nali ja vaata, kas naerab.

Ta puudutab Sind.

Paljud mehed arvavad ekslikult, et kui võõras naine neid puudutab, näiteks käsivarrest, on see märk „semulikkusest” ja ei midagi enamat. Tühjagi. Kui tibi Sind kasvõi riivamisi katsub, annab ta Sulle märku, et on valmis Sind mujaltki silitama. Sul on vaja see õnn lihtsalt välja teenida!

Ta vaatab Sind iga minuti tagant.

Kui mõni naine Sind ööklubis regulaarselt vaatab, oled Sa tema jaoks atraktiivne. Sul on kaks võimalust: teda varahommikuni vastu jõllitada või juurde astuda ja juttu teha. Alati on õhkõrn võimalus, et tšikk tuleb ise Sinu juurde, kuid sellisel juhul tunneb ta end lootusetuna ning Sul on põhjust muretseda, miks küll.

Ta hoiab Sinuga pilkude kohtudes silmsidet.

See on minu lemmik huvi indikaator. Mina alustangi tavaliselt sellest: jõllitan süüdimatult tibile silma ja kui ta kasvõi kolm sekundit vastu peab, on tšikk sama hästi mis minu. Loomulikult tuleb meeles pidada, et silmside on pelgalt huvi indikaator, huvi ise tuleb alles ehitama hakata.

Sellised olid esimesed viis huvi indikaatorit (ülejäänutest edaspidi). Kui kasvõi üks ülaltoodud asjadest juhtub, on see kindel märk, et tibi on Sinust huvitatud. Kindluse mõttes soovitan vähemalt kolm indikaatorit ära oodata, enne kui oma vesimadratsist (ning mida kõike sellel teha õnnestub) rääkima hakkad. Kui Sa aga esimese paari minuti jooksul ühtki huvi indikaatorit ei näe, liigu järgmise sihtmärgi juurde.

Nipp number 2: pese ennast 3–1 toodetega


Lihtsaim viis huvi indikaatorid eos ära blokkida on skungi kombel haiseda. Sa võid olla universumi vastupandamatuim täkk, ent parmu kombel lehates õnnestub Sul täpselt null mimmi ära rääkida. Palun pese end enne õhtul välja minekut puhtaks! Sa ei pruugi ise arugi saada, et kaksteist tundi kontorilaua (või auto diagnostikaseadme) taga on võimelised ükskõik kellest
põrsa tegema.
Kasuta 3–1 seeria kraami: ma olen katsetanud absoluutselt kõiki Eestis müüdavaid hooldusvahendeid ning parima tulemuse (ehk kõige rohkem naisi) olen alati 3–1 tootega saanud.

Jaga sõpradega:

Share on facebook

Telli lantimiskooli uusimad nipid otse oma postkasti!