Lantimiskool #4

Jaga sõpradega:
Share on facebook

Naiste lantimiseks on sadu nippe. Täna tutvustan Sulle kahte.

Nipp number 1: mängi paabulindu

Parim koht naiste lantimise õppimiseks on loodusfilmid. Ma võin tundide viisi Discovery pealt vaadata, kuidas lõvid paarituvad. Ei mingit lolli mängimist ega tseremoonitsemist, isane loom ronib tuima näoga emasele selga ning kui asjaolud klapivad, ei tee emane sellest mingit numbrit. Kui aga ei klapi, võib asi isase jaoks kurvalt lõppeda.

Loomadel puudub võime üle mõelda. Paaritumisel on kindlad reeglid ning mis veelgi olulisem, seksimisel on selge eesmärk – järglaste saamine. Mees võib end looduse kuningaks pidada, kuid tibide mahavõtmise küsimuses on loomad meist kõvasti targemad.

Üks „looduslik” tehnika, mis ööklubides sada protsenti toimib, on pärit paabulindude elust. Kes seda jahmatamapaneva sabaga lindu on näinud, teab hästi, kui oluline võib elusolendi välimus olla. Piisab paabulinnul saba laiali ajada ning kõik on vaimustusest koomas.

Pane end näiteks tuvi olukorda, kes on pool tundi üritanud varblast ära rääkida. Ta on peaaegu finišijooneni jõudnud, varblane ajab esimeseks suudluseks noka laiali, siis saabub aga paabulind, viskab suled kahte lehte ning varblane on läinud.

Erinevalt tuvist, kel jääb üle ainult paabulindu kadestada, õnnestub meestel lihtsa vaevaga säravaimaks suleliseks moonduda. Tuleb lahe välja näha, ei midagi keerulisemat. Sa ei kujuta ette, kui oluline see on.

Pane end korraks naiste olukorda: kellel Sa end lihtsamini laseksid ära rääkida, šikilt riietunud tuusal, kelle paremas kõrvas ripub roosast kullast poolkuu; või tüübil, kes näeb välja nagu taksojuht isa juubelil?

Kui Sa järgmisel korral naisi lantima siirdud, löö end üles. Mõtle oma väljanägemise peale ning ära rahuldu esimese džempriga, mis näppu jääb. Ema kingitud Rannu käsitöölaada logoga kampsun võib Sinus sooje tundeid tekitada. Kuid mimm, kellega Sa hommikutundideni vaagnaid plaanid nõksutada, ei pruugi Su sentimentaalsust jagada.

Pane selga midagi sellist, mis töötab nagu paabulinnu saba: on lahe ja pilkupüüdev, kuid ei ehmata sihtmärki ära. Ja ära jumala pärast karda gei välja näha, sest naised tunnevad end seebipillajate seltskonnas turvaliselt.

Paabulinnutehnika juures on ülioluline eristuda. Amigosse pole Sul mõtet ülikonnaga minna, kuid näiteks Telliskivi kandis niidad Sa just lipsu ja triiksärgiga. Üks võimalus on paabulinnutehnikat mõne üksiku, ent selgelt silmatorkava aksessuaariga rakendada. Laheda mustriga käevõru või indiaanipärane kõrvarõngas toimib näiteks F-hoones nii hästi, et Sul pole vaja vibudele valetadagi, et vabal ajal ainult jaapani kirjandust loed.

Õpi suurmeistritelt ja tee seda, mida paabulinnud hästi oskavad. Kiirga väärtust koloriitse väljanägemisega, sealjuures lolliks minemata. Ning pea hästi silmas, kus Sa täna õhtul naisi landid. Viru valge pildiga fliis võib ühes kohas töötada, kuid garanteerib teises läbikukkumise.

Nipp number 2: pese ennast 3–1 toodetega

Paabulinnu moodi väljanägemine ei tähenda, et Sa võid paabulinnu kombel haiseda. Tee Tallinna loomaaias üks ring ning Sa saad aru, miks on naiste seltskonda minnes mõistlik end puhtaks küürida.

Kasuta 3–1 seeria kraami: ma olen katsetanud absoluutselt kõiki Eestis müüdavaid hooldusvahendeid ning parima tulemuse (ehk kõige rohkem naisi) olen alati 3–1 tootega saanud.

Jaga sõpradega:

Share on facebook

Telli lantimiskooli uusimad nipid otse oma postkasti!