Lantimiskool #3

Jaga sõpradega:
Share on facebook

Naiste lantimiseks on sadu nippe. Täna tutvustan Sulle kahte.

Nipp number 1: unusta enesekindlus

Ma vean kihla, et Sa oled kümneid kordi baarileti juures (või bussipeatuses) tõelist püssi näinud ja mõelnud umbes nii: kui ma kohe ei tegutse, ärkab too püss homme kellegi teise voodis. Sul pole vaja muud teha kui tšiki juurde astuda ning juttu alustada. Edasine läheb juba iseenesest, kui Sa lantimisest midagigi tead. Ometi jätad Sa esimese sammu reeglina astumata.
Milles asi? On Sul kiire? Juuksed ununesid hommikul kammimata? Hingeõhk haiseb, sest nagu neetult lõunatasid Sa täna India restoranis ja järasid karri kõrvale küüslaugunaani?

Oh ei. Asi on palju labasem.

Sa kardad.

Sa näed universumi kuumimat tibi, tajud oma kehas pidurdamatut testosteroonisööstu, kuid jätad elu võimaluse realiseerimata, sest lööd viimasel hetkel pasaks, kui ilusat eestikeelset väljendit kasutada. Tibi näib Sinust isegi huvitatud olevat: ta vaatab Sind poolteist sekundit, keerab korraks pea eemale, vaatab siis uuesti ja naeratab. Sina naeratad haledalt vastu, kuid sellega kogu asi piirdubki.

Sa kardad tõrjumist. See hirm pole midagi uut, juba Sinu vanavanavanavanaisa kartis eitede käest korvi saada, kui öösel nende jurtasse ronis. Hirm tagasilükkamise ees on vanem kui meessugu. Jumal lõi kõigepealt värisevad sääred ja siis mehe nende külge. Korvi saamise paanika on meie geneetilises koodis olnud juba miljoneid aastaid ning seda sealt välja saada on sama lihtne kui kilpkonnaga kabet mängida.

Tõrjumise hirmust on aga võimalik vabaneda. See pole lihtne, kuid on üks nipp, mis aitab kümne minutiga naistepelgusest üle saada: võta end päise päeva ajal ihualasti ning jaluta Viru tänava ühest otsast teise. Kui Sa selle alanduse üle elad, ei karda Sa enam midagi ning ühegi tšiki „tõmba uttu!” ei aja Sind enam punastama.

Häda selles, et too nipp kõlab paberil lihtsamalt kui päris elus – püüa ise palja tagumiku ja töllendava kellaga piki inimtihedat tänavat jalutada! Kui häbi Sind ei murragi, teeb seda Eesti Vabariigi politsei.

Õnneks on mul Sulle hea uudis: naiste lantimisel pole tähtis enesekindlus, vaid asjatundlikkus. Ka kõige kõvemad naistemehed – mina nende hulgas – tunnevad uuele sihtmärgile lähenedes mõnusat pabinat.

Pull selles, et tõelised ässad käsitlevad lähenemishirmu tugevuse, mitte nõrkusena. Pabin on Su liitlane, kui ööklubis järjekordset kudruskaela lähed maha murdma. Hirm käivitab adrenaliini ning see aitab Sul omakorda paremini esineda. Pealegi meeldib naistele, kui Sa liigselt enesekindlust ei kiirga.

Niisiis – unusta enesekindlus. Kui liblikad kõhus lendama hakkavad, tunne selle üle rõõmu! Higised peopesad on märk sellest, et oled elus inimene. Kui Sa just mingite veidrike klubis kaaslast ei otsi, lähevad elavad inimesed surnutest palju paremini kaubaks.

Esimene pabin läheb alati üle ning järgmisel hommikul gloobusesuuruste tisside vahel ärgates tunned Sa end selle võrra paremini, mida rohkem nende tisside nimel pingutama pidid.

Nipp number 2: pese ennast 3–1 toodetega

Enesekindluse puudumine ei tähenda, et muud olulised asjad – näiteks elementaarne hügieen – Su elust kaduda võiksid. Vastupidi, mida abitum Sa oled, seda rohkem tuleb Sul enne ööklubisse minekut kaenlaaluseid kasida: pabinal on nimelt komme mees higistama ajada. Tee endast kõik sõltuv, et puhas ja endast lugupidav välja näha.
Kasuta 3–1 seeria kraami: ma olen katsetanud absoluutselt kõiki Eestis müüdavaid hooldusvahendeid ning parima tulemuse (ehk kõige rohkem naisi) olen alati 3–1 tootega saanud.

Jaga sõpradega:

Share on facebook

Telli lantimiskooli uusimad nipid otse oma postkasti!