Lantimiskool #2

Jaga sõpradega:
Share on facebook

Naiste lantimiseks on sadu nippe. Nagu ikka, tutvustan täna Sulle kahte.

Nipp number 1: ära usu tema juttu boyfriend ’ist

Kas mäletad, kuidas Sa lasteaias teisi poisse oma isaga ähvardasid?
„Mu isa on suur ja tugev,” pistsid Sa iga kord undama, kui mõni vanem klutt Sind põlvega tagumikku müksas. „Kui ta mulle õhtul järele tuleb, räägin ma kõik ära!”

Veidral kombel ei erine täiskasvanud naised väikestest poistest kuigi palju: kui Sa mõnele ligi astud ja midagi ilusat ütled, saad reeglina vastuseks: „Mul on boyfriend. ”

Tal ei ole. Sest mida kuradit ta sellisel juhul ihuüksi (või sõbrannadega) ööklubis teeb? Naudib kümnekordse juurdehindlusega viinakokteili? Kaifib 90ndate saksa diskot? Võib-olla. Eelkõige otsib ta aga Sind. Täpselt samamoodi, nagu Sina teda. Ta ei pruugi seda veel teada, aga kohe saab teada.

Naised on meestest oluliselt kõrgema enesehinnanguga. Sulle teeks ju isegi rõõmu, kui Sind „paugutaadiks” või „purtsumeheks” kutsutaks. Naisi taoliste tiitlitega aga ei meelita. Isegi vastupidi – leedide seltskonnas kiputakse üle ääre ajavat libiidot lõdva püksikummiga segi ajama. Kui preili kirele liiga kiiresti järele annab, hakkavad sõbrannad talle viltu vaatama.

Seetõttu teeb ta end raskemini kättesaadavaks, kui tegelikult on. Mõnes mõttes isegi tore, sest kaua tehtud on teatavasti kaunikene ning erootika on eelmäng, mitte orgasm. Kiirelt voodisse saadud naine on nagu Koit Toome tasuta kontsert Vabaduse väljakul – seda võib igaüks kogeda. Rammsteini näevad aga ainult väljavalitud ehk need, kel õnnestus Saku Suurhalli pilet
saada.

Kui Sa naise juurde astud ning mesijuttu kukud ajama, teatab ta Sulle niisiis varem või hiljem, et tal on boyfriend. Ära lase end loksutada, sest boyfriend ’i jama ajab ta reeglina ühel järgmistest põhjustest:

1. Tal ei ole boyfriend ’i. Sa meeldid talle ning ta on valmis paari tunni pärast Sinuga nelja-jalgset fokstrotti tantsima, kuid Sa lähenesid talle liiga tormakalt. Võta hoog maha ja räägi tupekuulide asemel vahelduseks muust.

2. Tal ei ole boyfriend ’i, kuid eneseuhkus ei lase tal meeleheitlikuna välja paista. Tee nägu, et Sa tema viimast lauset ei kuulnud ja pinguta edasi, kuigi vähem innukalt.

3. Tal on boyfriend , keda ta on valmis Sinuga petma. Ta ei taha end aga süüdlasena tunda. Poiss-sõbra avalikustamine vabastab naise võimalikust süükoormast: „Ma ju ütlesin talle, aga tema muudkui võrgutas mind edasi, mis mul üle jäi!”

4. Tal on boyfriend ja ta tahab Sinuga seksida, kuid eeldab diskreetsust. „Mul on boyfriend ” tähendab sellisel juhul: „Mul on boyfriend , me peame ööklubist paariminutilise vahega lahkuma, muidu võib keegi meid näha ja mu peikale ära rääkida.”

5. Tal on boyfriend ja olemasolevatele variantidele otsa vaadates otsustab ta oma mehele
esialgu truuks jääda. Liigu järgmise sihtmärgi juurde.

Nipp number 2: pese ennast 3–1 toodetega

Ükskõik, millise lantimistaktika kasuks Sa ei otsusta, üks on vältimatu: enne naistele külje alla pugemist tuleb Sul end puhtaks pesta. Kui naine higi järele lehkavaid troppe otsiks, läheks ta Venuse asemel esimesse ehitustarvete poodi.

Kasuta 3–1 seeria kraami – ma olen katsetanud absoluutselt kõiki Eestis müüdavaid hooldusvahendeid ning parima tulemuse (ehk kõige rohkem naisi) olen alati 3–1 tootega saanud.

Jaga sõpradega:

Share on facebook

Telli lantimiskooli uusimad nipid otse oma postkasti!